Opening kanoroute Floriande & voetgangersbrug/overdraagplaats 26-2-2014

Post date: Feb 23, 2014 7:32:35 PM

Op verzoek van onze vereniging KV Waterwolf is er een kanoroute aangelegd in Hoofddorp West. Dit is met dank aan onze gemeente gebeurd door de aanleg van twee zogeheten overdraagplaatsen. Met deze overdraagplaatsen nabij het Spaarne ziekenhuis is het mogelijk geworden om door de IJtocht, langs de Waddenweg, door de Boseilanden te varen en langs de Bennebroekerweg weer terug naar de IJtocht.

De nieuwe voetgangersbrug naar het Spaarneziekenhuis is hierbij gecombineerd met één van de overdraagplaatsen.

Deze route zal 26 februari door wethouder Jeroen Nobel geopend worden tezamen met de voetgangersbrug.

Heeft u ook zin om een stukje mee te peddelen in de kano of rubberboot? overal langs de IJtocht zijn geschikte instapplaatsen te vinden of uiteraard bij één van de nieuwe overdraagplaatsen: De nieuwe voetgangersbrug naar het Spaarneziekenhuis of de fietstunnel onder de N205 bij eiland 10 in Floriande.

Op 5 Juli organiseert onze vereniging KV Waterwolf nog de Floriandetocht waarmee belangstellenden het rondje van circa 2,5 uur (7,2km) mee kunnen varen in een kano van onze vereniging.

Geintresseerden (14 jaar en ouder) kunnen zich aanmelden met behulp van het aanmeldingsformulier

zie ook www.kvwaterwolf.nl/kanoroutefloriande.